« 1 arasında 2 »

Ocak 2015 yılında çalışmaya başladığımız Detay Danışmanlık firması ile (bazı özel sebeplerden dolayı ara vermemiz neticesinde) çalışmalarımızı Kasım 2016 tarihine kadar sürdürdük. Bu süreç boyunca Detay Danışmanlık firmasının bize olan desteği hep olumlu şekilde ve durumları anında çözüm üreterek geçti, burada sarf edilen emekler yadsınamaz. Yeni bir firma olmamızın amaçları ve dezavantajları vardı ve bu süreç Detay danışmanlık firmasının profesyonel desteği ile iyi bir yönde adımlar atmamıza vesile olmuştur. Aynı zamanda 9001 yönetim sistemi için gerekli olan eğitimler de yine firma tarafından karşılanarak, yönetim sisteminin farkındalığı hem dokümanlarla hem de güzel örneklemelerle verimli hale gelmiştir. Eğitimler ve danışmanlı süreci sonucunda belgelendirme firmasından belgeyi almaya hak kazanmış bulunmaktayız. Firma yönetim temsilcisi olarak Detay Danışmanlık firması ile çalışma fırsatı bulmuş olmamız firmamız için bir ayrıcalık olmuştur. Bu bağlamda emeği geçen başta Oytun AKKURT olmak üzere Detay Danışmanlık firmasına teşekkürü bir borç bilirim.

Zeynep Özdal (Yönetim Temsilcisi), TSPT Çelik Bükme ve İşleme

 

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Geçiş sürecinde Detay Danışmanlık-Oytun AKKURT ile birlikte çalıştık.ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Geçiş eğitimleri ile birlikte standardı doğru bir şekilde anlama ve örneklerle yorumlama imkanımız oldu.Danışmanlık sürecinde özellikle risk ve fırsat belirleme maddesinde uygulanan yöntem son derece etkin ve faydalı oldu.Bunun dışında kuruluş bağlamı, ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerinin anlaşılması ve farkındalık konusunda yeni versiyonda talep edilen değişiklikler Danışma firmanın belirlemiş olduğu yöntemlerle etkin olarak uygulandı.Yapılan denetim sonrasında da geçiş sürecinin son derece sağlıklı bir şekilde firmamızda uygulandığını görmüş olduk.Önümüzdeki dönemde gerek kendi firmamızda gerek müşterilerimde doğacak yönetim sistemi danışmanlık ve eğitim ihtiyaçlarında Oytun AKKURT’u tavsiye ederim.

Fethi Gümülcine (Şehiriçi Personel Taşıma Birim Yöneticisi), Kamil Koç Otobüsleri A.Ş.

Firmamızdaki bütünsel işleyişin, kişilerden bağımsız tümüyle sistem üzerinden gitmesini olmazsa olmaz bir gereklilik gördüğümüz dönemde yollarımız Detay Danışmanlık/Oytun Bey ile kesişti. Salt belge almak değil, yaşayan ve kendini yenileyen uzun soluklu bir çalışmanın temellerini atarak başladık.

Sistemin kurulması, kontrolü, izlenmesi ve sürekli iyileştirilmesi esasıyla işbirliğimizde 3 yılımızı geride bırakıyoruz. Yaşayan sistemler için her zaman dışarıda profesyonel desteğin katma değerinin yüksek olduğu kanısındayız. İşini profesyonel boyutta icra eden ve artık Seçen ailesinden biri gibi gördüğümüz Oytun Bey ile çalışıyor olmayı da firmamızın adına önemli bir kazanım ve şans olarak görüyorum.

Özverili çalışmalarınızın devamını dileriz. Başarıları daim olması dileğiyle.

Hilal Gülseçen (Genel Müdür), Seçen Tekstil

Kendisi ile anlaştığımız proje kapsamında ve hedeflenen sürede çalışmalar gerçekleşti. Entegre sistem kurulumunu kapsayıcı, detaylı, proseslerimize uygun yöntemlerle anlaşılır ve sade bir şekilde kurulmuş ve anlaşılır olmuştur. Oytun Bey’in tecrübesi ve birikimi ile birlikte kısa sürede etkili bir çalışma yapılmış ve uygulanmıştır. Önümüzdeki dönemde gerek kendi firmamızda gerek müşterilerimde doğacak yönetim sistemi danışmanlık ve eğitim ihtiyaçlarında Oytun  AKKURT’u tavsiye ederim.

Erdem Yurteri (GM Yard.), Das Enerji Sistemleri

Sistem kurulumu aşamasında yalın ve anlaşılır bir doküman sistemi ile yapı oluşturulmuştur. Oytun Bey’in tecrübe ve birikimleri sayesinde sağlıklı bir yapı oluşturulmuş ve uygulama başarısı sağlanmıştır. Yapılan çalışmalar genellikle saha faaliyetlerinin etkinliğine yönelik olmaktadır. Özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz

Atilla DEMİRTAŞ (Firma Sahibi), Demirdemirtaş Yapım

Detay Danışmanlık tedarikçimiz olarak, firmamızda ISO 14001 temel ve versiyon geçiş eğitim hizmetini hızlı ve daha güvenilir olarak vermişlerdir. Detay Danışmanlığın firmamıza verdiği hizmetleri göz önünde bulundurduğumuzda, ISO 14001 eğitim hizmetlerinin gerektirdiği tüm yetkinliklere sahip olması sebebiyle başarılı olabileceğini düşünüyorum. Eğitimin, firmamız içerisinde çevre ile ilgili çalışmaların bir sistem çerçevesinde ilerlemesi ve çevre kültürü oluşumunda katkı sağlayacağını düşünüyorum. Bundan sonraki süreçte de Detay Danışmanlık firmasıyla çalışmayı düşünüyoruz.

Kadir ÖZSOY (Çevre ve İSG Mühendisi), Sirena Marine Denizcilik San.Tic.A.Ş.

Müdürlüğümüzde 24 Mayıs-13 Ekim 2017 tarihleri arasından Detay Danışmanlık (Oytun AKKURT) tarafından verilen kalite eğitimleri kurumsal amaç ve hedeflerimize uygun bir şekilde gerçekleşti. Eğitmenimiz Oytun AKKURT konuya hakimiyetiyle sahip olduğu bilgi ve becerilerini katılımcılara verimli, keyifli ve akıcı bir uslüpla aktardı. Katılımcıların eğitimlere aktif katılımlarını sağlayarak ilgi ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmasını bildi. Sağlık sektörüne özgü örnek ve uygulamalarla bilgiyi aktarmada, standardların yorumlanması ve konunun pekişmesine önemli katkılar sağladı. Bugüne kadar bizlere vermiş olduğu emek, destek ve pozitif yaklaşımlarından dolayı Oytun Beye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Selami TAVUKÇUOĞLU (Kalite Yönetim Temsilcisi), T.C. Sağlık Bakanlığı Bursa Halk                                                                                            Sağlığı Müdürlüğü

Gerek hizmet alımı esnasında gerekse hizmet alımı sonrasında verilen hizmetlerden çok memnunuz.

Çağlayan Deniz SONUÇ (Çağrı Merkezi Yöneticisi), Kamil Koç A.Ş.

Kalite yönetim sistemi içerisinde her zaman destek aldığımız firmanız ile çalışmaktan memnunuz.

Fethi GÜMÜLÇİNİ (Kalite Yönetim Temsilcisi), Kamil Koç A.Ş.

Firma olarak Detay Danışmanlık firması ile aylık olarak çalışma sistemini başlattık. Bu sayede firmamızda kalite yönetim sistemi sıkıntısız bir sürece girdi. Detay Danışmanlık firmasına göstermiş olduğu çaba için teşekkür ederiz.

Hamdi SEVİNDİK (Ar-Ge Mühendisi), Yılkar Klima

Hizmet almaya başladığımız süreçten itibaren birçok konuda gerek eğitimler, dokümanlar ve süreç hakkında son derece verimli bilgilendirmeler yapıldı. Sahada uygulanan değişikliklerle beraber daha sistematik çalışma sürecine geçtikten sonra alınan eğitimle beraber danışmanımızın desteği ile gayet verimli bir hizmet aldığımızı düşünmekteyiz.

Cengiz ULUS (YK Başkanı), Er-Kağıt

 

Detay Danışmanlık desteği sayesinde çok sancılı bir yeniden belgelendirme sürecini başarılı şekilde geçmiş bulunmaktayız. Tüm Evo Mühendislik adına Detay Danışmanlık’a teşekkürlerimizi sunar, iş birliğimizin devam etmesini dileriz.

Işıl YÜKSEL (Satınalma ve Teknik Departman Yöneticisi), Evo Mühendislik

Eğitmenimizin yaklaşımı ve ilgisi ile entegre yönetim sistemi kurulması ve uygulanması aşamasında tecrübe ve birimi sayesinde her türlü soru ve soruna doğru bir yaklaşımla geri bildirimde bulunması beklentileri tümüyle karşılamıştır.

Mürüvet OSMANOĞLU (Entegre Yönetim Sorumlusu), Burkasan

Oytun Bey’in ISO 9001 yaklaşımı ile 40 yıllık bir firmanın fayda getirmeyen eski alışkanlıklarını terketmesini sağladık.

İbrahim AKŞEN (Yönetim Temsilcisi), Elsan Elyaf A.Ş.

Verilen eğitim yeni başlangıcımız olan ISO 9001:2008 için çok faydalı olmuştur. Hazırlanan dokümanlar izlenebilirlik açısından, firmamızın yapısı içinde uygun ve düzenli görülmüştür.

Erkan DİŞ (İşveren), Epol Otomotiv

Etkin iletişim yeteneği ve olumlu insan ilişkileriniz sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayarak, hem de iş sırasında ve sonrasında sergilediğiniz takipçiliğinizden dolayı profesyonel çalışmanızı takdir eder, ISO 9001:2008 KYS’nin tüm aşamalarında göstermiş olduğunuz destek ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Ahmet Fırat KIŞIN (Üretim Müdürü), Arkat Alüminyum A.Ş.

Dilek Tekstil Tic. San. Ltd. Şti. olarak Detay Danışmanlık – Oytun Akkurt’tan yaklaşık 4 yıldır yönetim sistemleri danışmanlığı alıyoruz. Belgelendirme sürecinde Oytun Akkurt’tan aldığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ISO 9001:2008 standartlarını algılayıp uygulamamızda yol gösterici olmuştur. Sistemin sürdürülebilirliği ve eksiklerin tamamlanması konusunda her zaman çözüm odaklı yaklaşımları ile firmamıza büyük katkılar sağlamıştır.

Kabiye CANBAZGİLLER (KYS), Dilek Tekstil

Beraber başladığımız bu yolda bilgi ve birikimlerinizi bizimle paylaştığınız için, yalın ve anlaşılır bir sistem kurarak firmamızı başarıya ulaştırdığınız için teşekkür ederiz. Verdiğiniz doğru eğitim ve kurduğunuz sistemle, beraber daha nice güzel yıllara.

Elif ŞAYLI (Finans Müdürü), İsar Etiket

 

ISO 9001 KYS konusunda detaylı hizmet alabildiğimiz ve destek gördüğümüz bir firmasınız.Çalışma sürecimizde gereken hassasiyeti gösterdiğinize de devamında da aynı titizliği göstereceğinize inanıyoruz. Uzun yıllar çalışmamızı sürdüreceğimiz anlayışıyla başarılarınızın devamını dileriz.

Aytaç ÜLKER (Satınalma Müdürü), Akermak Teknik Market

Kullanıcı dostu bir dokümantasyon yapısının ile sistemin kurulması ISO 9001 KYS’ni anlaşılır kılmıştır. Detay Danışmanlık Oytun Bey, sadece konuya hakimiyeti değil, sistemi hayata geçirecek özveri ve enerjiye sahiptir. Çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Sariye SÜLEK (Gen. Müdür. Yard.), Sülekler Orman Ürünleri A.Ş.

Hızlı ve özverili yardımlarınız ile tüm eksikliklerimiz titizlikle tamamlandı. Teşekkürler.

Hakan ÖZAR (Bilgi İşlem Yöneticisi),  Upi Trans Dış Ticaret A.Ş. / Upi Frigo Lojistik Ltd. Şti

Oytun Beyin konulara hakimliği iyidi. Biz çok zaman ayırmamamıza rağmen güzel sürdürdü. Elinden gelenin fazlasını yaptığını söyleyebilirim. Konuyla ilgili özverisi için teşekkür ederiz.

Nurşen SANVER (Genel Müdür), Sanver Mühendislik

Hizmet almaya başlamadan önce yönetim sistemimizde gerekli gereksiz bir sürü form vardı. Detay Danışmanlık firması ile çalışmaya başladıktan sonra yönetim sistem belgelerimiz entegre hale getirilerek, dokümantasyonu olabildiğince sade ve verimli hale getirmek için gösterdiği özveri için, Oytun Bey’e çok teşekkür ederiz.

Fahrettin ÖZASLAN (Entegre Yönetim Sorumlusu), Örgün Madencilik / Örgün Kalsit

Şirketimiz kurulduğu günden beri Detay Danışmanlık’tan hizmet almaktayız. ISO ve OHSAS ile alakalı tecrübesi ile bilmediklerimizi aydınlatan, karmaşık sistemi sade hale getirebilen, sistemli çalışmanın kolaylıklarını bizlere gösterip kabullendiren Detay Danışmanlık firmasına ve Oytun Bey’e sonsuz teşekkür ederiz.

Abidin İLHAN (Genel Müdür), roBotmer

Eğitim süresi son derece etkin ve verimli kullanıldı. Eğitmen katılımcıların odaklanmasını sağladı ve konuyu anlaşılır bir dille anlattı. Konuya vakıf ve soruları cevaplandırmada yetkindi. Görsel eğitim materyalleri ve uygulamalar yeterliydi. İç tetkikçi sınavı etkin olarak gerçekleştirildi. Firma eğitim öncesi ve sonrası profesyonel yaklaşımda bulundu.

Bige ÖZMUTLU (Belgelendirme Koordinatörü), VocTest Bursa

Kendisi ile anlaştığımız proje kapsamında ve hedeflenen sürede çalışmalar gerçekleşti. Entegre Yönetim Sistemi içinde özellikle Çevre ve İş Güvenliği konularında yasal mevzuat bilgisi ve uygunluk değerlendirme yöntemleri firmamıza katma değer sağlamıştır. Danışmanın yapılan işi kolayca kavrayıp pratik çözümler sağlaması ile şirket kayıtlarımızın kalite ve sürekliliği sağlanmıştır. “Ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz, geliştiremezsiniz” prensibi doğru şekilde ifade edilerek uygulamamız sağlanmıştır. Oytun Beyin saha tecrubesi ile entegre sistemin anlaşılması ve uygulanması sağlanmıştır. önümüzdeki dönemde gerek kendi firmamızda, gerek müşterilerimde doğacak yönetim sistemi danışmanlık ve eğitim ihtiyaçlarında Oytun AKKURT’u tavsiye ederim.

Muammer SAĞLAM (Şirket Müdürü), Mesa Kimyevi Mad.

Hizmet almaktan keyif aldığımız destekçimiz. Kalite hikayesine başlamış olduğumuz andan itibaren keyifle işbirliğini sürdürdüğümüz, sorularımızın yanıtlarını tek seferde alabildiğimiz iş ortağımız. Değerli destekleriniz için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Fuat GÜVEN (G.Müdür Yard.), Sancak Etiket

Verilen eğitim yeni başlangıcımız olan ISO 9001.2008 için çok faydalı olmuştur. Hazırlanan dokümanlar izlenebilirlik açısından, firmamızın yapısı içerisinde uygun ve düzenli görülmüştür.

Erkan DİŞ (İşveren), Ekpol Kalıp

İsar Makina olarak biz, robot, otomasyon ve kurulum firması olarak çalışmaktayız. Detay Danışmanlık firmasından ISO ve OHSAS yönetim sertifikasyon konusunda danışmanlık ve eğitim hizmeti aldık. Oytun Bey, gerek mesleki konusu üzerindeki hakimiyeti ve yönetmelikleri çok iyi bilmesi, gerekse uyumlu, sabırlı karakteri ile bizi istediğimiz hedefe hızlı ulaştırdı. Detay Danışmanlık firmasının, benzer alanlarda çalışan firmalara benzer desteği vermiş olması, firmamızın yönetim sistemlerine hızla entegrasyonuna çok faydası oldu. Kendisinden çok memnun kaldık.

Kaya Ali YILDIRIM (Proje Mdr/Genel Müdür), İsar Makina

Kendisi ile anlaştığımız proje kapsamında ve hedeflenen sürede çalışmalar gerçekleşti. ISO 9001 KYS ile ilgili proseslerimize uygun yöntemler ile katma değeri yüksek bir çalışma sağlandı. Dokümantasyon yapısı da oldukça yalın oluştutuldu. Önümüzdeki dönemde gerek kendi firmamızda gerek müşterilerimde doğacak yönetim sistemi danışmanlık ve eğitim ihtiyaçlarında Oytun AKKURT’u tavsiye ederim.

Burcu BAYRAKTAR (Kalite Yönetim Sorumlusu), Burmek

 

top