Neden TMGD Danışmanlığı?

tmgd danışmanlığıTMGD Danışmanlığı, haziran 2015 itibariyle önemli hale gelmiştir. Yayınlanan ADR yönetmeliği ile birlikte 50 ton ve üzeri tehlikeli madde taşıyan, dolduran, bulunduran veya boşaltan; bu işlemlerden birisini veya birkaçını gerçekleştiren kuruluşların TMGD Danışmanı hizmeti almaları gerekmektedir. Kuruluşlar bu hizmeti personel istihdam ederek ya da alanında yetkin tmgd danışmanlarından tedarik edebileceklerdir.

Detay Danışmanlık ihtiyaç duyduğunuz TMGD hizmeti konusunda size destek verebilir. TMGD Danışmanlık hizmetimiz ile üzerinizde olan yükü hafifletebilir. Danışmanlık kapsamında firmanızda istihdam ettiğiniz çalışanların eğitimleri, sertifikaları ve tehlikeli maddeler ile ilgili tüm gereklilikler tarafımızca karşılanacaktır.

Şu ana kadar yönetim sistemleri ve iş güvenliği alanında sağladığımız hizmetlerle müşterilerimizden her zaman geçer not aldık. Yeni sağlayacağımız TMGD hizmetleri ile birlikte karnemize yeni başarılar eklemeyi hedefliyoruz.

Yönetmelik kapsamına giren bir firmaysanız ve tehlikeli maddeler ile ilgili taşıma, ambalajlama, doldurma ve bunlara benzer alanlarda danışmanlık hizmeti almak isterseniz bize iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilir, teklif alabilirsiniz.

top