Kurumsal Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında

Detay Danışmanlık, Bursa merkezli olarak faaliyet gösteren ana faaliyet alanı yönetim sistemleri danışmanlığı olan bir kurumsal danışmanlık şirketidir. Sistem danışmanlığı faaliyetlerinin yan sıra müşterilerine ihtiyaç duydukları birtakım danışmanlık hizmetlerini de sağlamaktadır. Detay Danışmanlık, Arge Destekleri, İş Güvenliği, CE işareti ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanlarında da çalıştığı kurumlara değer katmaktadır. Aşağıdaki linkler üzerinden ilgili danışmanlık sayfasına ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmetlerimiz

TMGD Danışmanlığı

tmgd danışmanlığıTMGD Danışmanlığı, haziran 2015 itibariyle önemli hale gelmiştir. YayınlananADR yönetmeliği ile birlikte 50 ton ve üzeri tehlikeli madde taşıyan, dolduran, bulunduran veya boşaltan; bu işlemlerden birisini veya birkaçını gerçekleştiren kuruluşların TMGD Danışmanı hizmeti almaları gerekmektedir. Kuruluşlar bu hizmeti personel istihdam ederek ya da alanında yetkin tmgd danışmanlarından tedarik edebileceklerdir.

Detay Danışmanlık ihtiyaç duyduğunuz TMGD hizmeti konusunda size destek verebilir. TMGD Danışmanlık hizmetimiz ile üzerinizde olan yükü hafifletebilir. Danışmanlık kapsamında firmanızda istihdam ettiğiniz çalışanların eğitimleri, sertifikaları ve tehlikeli maddeler ile ilgili tüm gereklilikler tarafımızca karşılanacaktır.

İş Güvenliği Danışmanlığı

iş güvenliği danışmanlığı6331 sayılı İş Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesi ile birlikte işverenler birçok sorumluluk ile karşı karşıya kaldı. Bazı işverenler iş güvenliği uzmanı istihdam ederken, bazı firmaların ise bu imkanı bulunmamaktadır.

Detay Danışmanlık, iş güvenliği uzmanı istihdam edemediğiniz durumlarda size risk değerlendirme, eksiklerin tespit edilip raporlanması ile ilgili iş güvenliği danışmanlığı hizmetleri sağlayabilmektedir.

Birçok firmanın yaptığı gibi siz de iş güvenliği sebebiyle oluşabilecek kazalardan ve maddi/manevi cezalardan korunmak adına iş güvenliği danışmanlığı alabilirsiniz.

Arge Destekleri Danışmanlığı

arge destekleri danışmanlığıGünümüzde firmalar yeni ürünler geliştirmek için yoğun maddi ve manevi emek harcıyorlar. Arge yatırımlarının ise dönüşünü almak bazen mümkün olamayabiliyor. Devlet bu noktada sizin Arge çalışmaları için yaptığınız harcamaların bir kısmını üstleniyor ve böylece üzerinizdeki yükün bir kısmını alıyor.

Devletin sunduğu arge destekleri ile ilgili çağrıları takip etmek, arge projeleriniz ile ilgili hazırlıkları tamamlamak ise ayrıca bir profesyonel işidir. Proje hazırlama danışmanlığı faaliyetimiz ile gerçekleştirmek istediğiniz arge projesini projelendirebiliriz.

CE Belgesi Danışmanlığı

ce belgesi danışmanlığıCE, Conformité Européenné” kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kavramdır. Türkçe’deki karşılığı Avrupa’ya uygunluktur. Üretilen ürünlerin Avrupa’nın belirlediği standartlara uygun, Avrupa pazarlarında satılabilecek kalitede olduğunu ifade etmenin yoludur.

Firmalar bugün mermerden, oyuncağa, tıbbi cihazlardan elektronik cihazlara kadar birçok kategoride ce belgesi alma zorunluluğu taşımaktadırlar. CE işareti konusunda yapılacak çalışmalar büyük incelik gerektirdiği ve beraberinde çeşitli testlerin de organizasyonunu içerdiği için danışman aracılığı ile yapılması büyük zaman kazancı sağlamaktadır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı

insan kaynakları danışmanlığı kurumsal danışmanlıkİnsan kaynakları, kaynaktan öte bir değerdir. Firmalar bu değeri yönetirken çoğu zaman çalışanların kaybıyla sonuçlanan süreçlere maruz kalıyorlar. Gerek idari yapısı, gerekse insan kaynakları uygulamaları çalışanın verimini arttırmıyor ve çalışan sadakatini sağlamıyor ise insan kaynakları yönetimi konusunda destek almanızın zamanı gelmiştir.

İnsan kaynakları danışmanlığı yöntemlerimizi, size katabileceklerimizi öğrenmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz veya iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.

top