Devlet Destekleri Danışmanlığı

devlet destekleriDevlet destekleri, ister küçük ister ise büyük bir şirket olsun Türkiye Cumhuriyeti’ne vergi veren her firmayı ilgilendirmektedir.

Tübitak Arge Destekleri

Tübitak Arge destekleri, bilimsel yönü olan araştırma projelerine kaynak sağlamak adına devlet tarafından sağlanan desteklerdendir. Tübitak TEYDEB programı ile birlikte endüstriyel araştırmalar ile yenilikleri destekler.

KOSGEB Destekleri

Kosgeb destekleri, KOBİ düzeyinde olan firmaları ilgilendirmektedir. Eğer 250 kişiden az istihdamınız ve 40 milyon tl’den az cironuz var ise siz de KOSGEB kapsamına girmektesiniz. KOSGEB ile yeni iş kurarken veya işinizi büyütürken hibe desteklerinden ya da faizsiz kredi  imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Kalkınma Ajansı Destekleri

Kalkınma ajansı destekleri, bölgesel kalkınmanın önemine inanan devletin kobi düzeyindeki kuruluşlara sağladığı desteklerden birisidir. Kalkınma ajansları, firmalara hibeler sağlar iken kar amacı gütmeyen kuruluşların da faaliyetleri için destek sağlar.

AB Destekleri

AB destekleri, Avrupa Birliği fonlarınca finanse edilen desteklerdir. Yurt içinde almış olduğunuz hibelerden sonra başvurabileceğiniz bir başvuru noktasıdır. Yurt içerisindeki hibelerinizi tüketmeden de başvurma imkanınız bulunmakla birlikte, tavsiyemiz öncelikle devletin sağlamış olduğu hibeleri kullanmaktır.

Hangi devlet desteği programından faydalanmak isterseniz isteyin Detay Danışmanlık, başta Bursa olmak üzere yurt genelinde uzman kadrosu ile desteğe her an hazırdır. Danışmanlık ile ilgili teklif almak isterseniz iletişim sayfamızdan bilgilerinizi gönderebilir ve teklifi saatler içerisinde elde edebilirsiniz.

top